Lijst gemaakt op: 28-02-2020 20:00:17

Vrijdag Klasse Z Klassiek op tijd met barrage

Datum: 28-02-2020
Aanvang: 14:30

Jury: Hoekstra, C.
Jury: Angenent, E.C.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de

Z/P (62 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVadersptn1tijd1sptn2tijd2
1Anoek Van der PluijmhotspotNumero Uno065,86033,16
2Niels BrussenQrack.bdQuality071,96034,66
3Stephan HazelegerDuponPhin Phin065,67035,83
4Karin HopHarlekijn-sQuasimodo Z068,01036,75
5Sandra SchmückerNescioNamelus R068,6037,51
6Guido Jan SchoemakerGlynn VESam R069,52037,84
7Dominique GreeveIt Star De Revel KBig Star JR K Z069,34038,73
8Lara BredewoudHumonia b.Quality Time069,55039,82
9Arjen Van DiepenHigh Quality vd FaliebergQuality Time070,37039,89
10Dominique Van RouwendaalErroco BlueZirocco Blue069,35040,53
11Patricia GreeveGlenneCardento072,76042,61
12Roosje BrouwerF. Termie R 12Lasino068,97045,36
13Roosje BrouwerGalidosCalido073,81046,76
14Niels BrussenG. Elliot GClinton067,33433,46
15Marieke HoutmanCabauw Du VlistCalvino Z064,96436,64
 
16Guido Jan SchoemakerIkzelf JGVigo D' Arsouilles069,52437,27
17Dennis Van den BrinkHallengerBaltic VDL068,03437,33
18Martine Dimmendaal - KempkesNorhaya ZNabab de Reve069,36439,6
19Angela Van DaatselaarEiaraldaClinton I073,12441,07
20Niels JonkersGladstone vZambesi062,69441,14
21Anne Van VulpenGentle ZGemini cl xx073,46441,34
22Sander NaberGuusjeZirocco Blue066,82441,58
23Anoek Van der PluijmIrizEldorado Van De Zeshoek068,35442,15
24Berry WagenaarWhalou KZWhat A Kashmir K066,56442,45
25Nina WallquistArieTriomphe De Muze071,32442,75
26Arjen Van DiepenDame BlancheVigaro067,5442,82
27Angela Van DaatselaarQuilonQuintero074,48444,91
28Dominique GreeveCadeau ZCarmena Z069,35445,06
29Roosje BrouwerI.Termie R 1Dexter R073,24445,49
30Niels BrussenIsis De LandraFalaise De Muze066,3834,8
31Marieke HoutmanClevelandCassini I064,86841,09
32Mark Van den TopFirstVingino072,03842,94
33Niels BrussenHannaloreZambesi066,771234,96
34Larissa HartkampDushiTangelo Van De Zuuthoeve466,04  
35Bart Van OoyenPicantoPonsee466,05  
36Alex Tejada BeroizGambleNabab de Reve468,36  
37Niels BrussenGin ginPhin Phin468,59  
 Siebe KramerFiroccoZirocco Blue468,59  
39Martine Dimmendaal - KempkesDieselKashmir Van Schuttershof469,35  
40Rik StolteGangstarTangelo Van De Zuuthoeve469,88  
41Berry WagenaarIcarusEtoulon469,99  
42Marco SasIdaho V/D HagenhorstBig Star470,21  
43Guido Jan SchoemakerInitia Utopia van het Buiten-LandZirocco Blue470,92  
44Marie SandellGubanoGuidam Sohn473,59  
45Gerd-Jan HorsmansIvanoFalaise De Muze473,82  
46Marinka KeusMIK's Grain De SuspensFarfelu de Muze474,74  
47Arjen Van DiepenIndrasinaIndorado680,53  
48Anoek Van der PluijmHeldoradoEldorado Van De Zeshoek682,77  
49Niels BrussenHeracles de reveVader Onbekend869,24  
50Lara BredewoudGalileoKashmir Van Schuttershof869,83  
51Thirza Van RamshorstChicitoVan Gogh870,01  
52Bart Van OoyenEcstacyCon chello1081,69  
53Marco SasJabab CbNabab de Reve1199,64  
54Florinoor HooglandHontoniQuasimodo Z1269,01  
55Jenny Van den BurgDurescaVaillant1287,37  
56Nicolas EsterbecqCaramello ZCassini II2087,55  
57Jenny Van den BurgGentlemanQuerly Elvis2192,21  
xVasilina TruchmanovaQuaid GoodQuaidUit12   
 Anne Van VulpenNebraska de MuzeNabab De ReveUit1   
 Lara BredewoudBraveheartBrainpowerNG   
 Marianne SpellingCover GirlArtaniNG   
 Gretha ChiodaCarentusCaretinoNG   
 Gerd-Jan HorsmansIsolde ESCumanoNG   
 Dennis Van den BrinkIleanne SFNEldorado van de Zeshoek    
 Jurgen Stenfert (HC)Casina 072,11  
 Jurgen Stenfert (HC)Aldarb 175,59  
 Siebe Kramer (HC)ElzelienVleut576,77  

Vrijdag Klasse Z Klassiek op tijd met barrage


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)