Lijst gemaakt op: 26-02-2020 21:52:43

Woensdag Klasse B Progressief direct op tijd

Datum: 26-02-2020
Aanvang: 00:00

Jury: Koelewijn - Duyst, J.R.H.
Jury: Angenent, E.C.
Jury: Buiskool leeuwma, S.

B/P (30 combinaties gestart en nog 9 te gaan)
RangRuiterPaardVaderVerenigingptn1tijd1
1Denise FlorijnIolitaSpartacusRV. Gouden Hert (HVP.)4450,01
2Henk-jan SmitGiggsUp To DateNeuderuiters, RV.4451,03
3Susanne Van DuinenPucciniCelanoToekomst, PC. De4455,14
4Danielle Van HarskampRádiháza KirziaCarpaccioEngruiters, RV.4455,58
5Margaretha ScholtenGalant Neuderuiters, RV.4457,36
6Corina Van den BergDestinyCantosVoorwaarts, RV.4457,97
7Laura Garcia perezBillie Jean ZBlue BoyRoosendaal, RV.4460,78
 
8Kim VermeulenVDL Groep FelixContendro IBarneveld e.o., RV. RSV.4461,42
9Sammy Jo PijpersKenzo FloweGaillard De La PommeNeuderuiters, RV.4462,8
10Jantina BakkerOlivia ChampblancTriomphe de RiverlandRV. Gouden Hert (HVP.)4269,97
11Corry De Meijer - Van de BraakBanditParcivalNeuderuiters, RV.4156,71
12Sanne Broekhuis - HoogenhoutRevancheIrcolandoNeuderuiters, RV.4063,07
13Gerdine FrensKojackCarcassonne D.N.RZN, RV.4065,07
14Louise KeddemanHet Prinsenland BalisimoJumbo-jetSRJV. Groenendaal, RV.4065,65
15Carina van de KrolKileineEl SalvadorVoorwaarts, RV.3955,61
16Marit BouwEvitaCanturanoVeluweruiters, RV.3958,9
17Danielle Van HarskampKarissaEntertainerEngruiters, RV.3969,02
18Manuella Van RootselaarjaimyBig Star JR KZVeluweruiters, RV.3870,21
19Carolina MoesbergenIncaFincentSchalm, HC. De3755,48
20Chyara ChornelisApachiBrainpowerTreekerij, RV.3654,2
21Gerlanda Van HuigenbosAlcatrasOvidiusWillaerruiters, RV.3682,27
22Anna De JongeKiek Ka BoomLucky won van het bevrydthofNeuderuiters, RV.3265,24
23Romy VonhofFelicityApplausNeuderuiters, RV.3071,18
24Renee LieftinkUniversGoodtimesNeuderuiters, RV.2976,68
25Lynn Van WoudenberghDonnatella  2759,72
26Danielle Vliek - PolHappynesJohnsonRV. Gouden Hert (HVP.)1259,05
27Kim HoekstraHaddockCaptain CooperSlichtenhorst, RV. PSV, Manege863,7
xRogier VermeulenLucaContendroBarneveld e.o., RV. RSV.Uit2 
 Martin van BloemendaalKyraDouglasRV. Gouden Hert (HVP.)  
 Anouk De JongeAester KyanoDe Goede Ree Now Or NeverPaardenvreugd, RV.  
 Demi SchimmelZoef--Voorwaarts, RV.  
 Anne-Wil van DiermenOnassisQuidam De RevelSRJV. Groenendaal, RV.  
 Martin van BloemendaalJuliaEl SalvadorRV. Gouden Hert (HVP.)  
 Julia Van BloemendaalAdindeSilverstoneRV. Gouden Hert (HVP.)  
 Liesbeth JonkersJappeloupKannan X-6261 SbsVoorwaarts, RV.  
 Florinoor Hoogland (HC)Vole BaiserVegas VdlSchalm, HC. De1673,91
 Carina van de Krol (HC)Herma Sans SouciIndoctroVoorwaarts, RV.058,62
 Geert jan Boer (HC)IdorinaEldorado van de ZeshoekMaasdijk En Omstreken, RV.  
 Geert jan Boer (HC)KayCardentoMaasdijk En Omstreken, RV.  

Woensdag Klasse B Progressief direct op tijd


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)