Lijst gemaakt op: 28-02-2020 15:21:24

Vrijdag Klasse M Klassiek op tijd met barrage

Datum: 28-02-2020
Aanvang: 10:00

Jury: Hoekstra, C.
Jury: Angenent, E.C.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de

M/P (50 combinaties gestart en nog 6 te gaan)
RangRuiterPaardVadersptn1tijd1sptn2tijd2
1Angela Van DaatselaarHilandra De La VieFlipper D' Elle071,52035,63
2Gerlinda BergerGold Digger-HChellthago Z072,67036,03
3Stefan Van VeldhuizenJarrera VCarrera VDL078,6037,5
4Max Van de PollAction Lady delta Mossel ZAction Breaker072,27037,75
5Danielle Van HarskampJamesZirocco Blue070,95038,11
6Martin Van BijsterenJillzDaredevil075,53038,27
7Ben AgterbergBikkelCasantos066,94038,41
8Melony Van ManenElle du ToulonToulon075,07040,2
9Dennis Van den BrinkNapoli 071,37040,44
10Delphine KlopperZazieta du Coeur d'or ZZandor Z075,48041,05
11Max Van de PollNotre-Dame van 't RoosakkerEcho van't Spieveld076,8042,09
12Shane DwanBabyloneBaloubet Du Rouet076,85042,61
 
13Hanneke MulderijDiesel 074,01043,09
14Klaas MostertGeneral darcoDarco075,39043,19
15Max Van de PollKallasDallas VDL078,57044,14
16Shane DwanEnvole MoiOnbekend078,79044,8
17Lucy GroenenJodocus GAir Force HH077,65046,16
18Martin Van BijsterenGayaZapatero VDL073,55434,29
19Gijs Van WinkoopHudson bayNumero Uno074,23438,93
20Sander NaberKansas VdlArezzo VDL073,05439,41
21Niels JonkersHuboZambesi072,46442,37
22Klaas MostertHighvallySpartacus074,84445,78
23Dennis Van den BrinkHallengerBaltic VDL074,63447,51
24Danielle Van HarskampJurEntertainer071,84842,95
25Conan WrightI Miracle 077,83846,43
26Danielle Van HarskampIvita WHEtoulon070,92Uit1 
27Gert jan Van EsveldHaïtiPacific466,1  
28Ben AgterbergBig BenQuo Vados I470,68  
29Natasha HerjawanHappy RoseVader Onbekend471,15  
30Sander NaberIgorNumero Uno471,53  
31Fleur HoogstederGrandaJupilot472,78  
32Dinette ValeijnIberiaDexter R475,11  
33Dik BorgersHaminka blue tnMr. Blue475,29  
34Leyla Delfin AydinBangkok GNBalou du Rouet475,97  
35Jan HoegenDealienConcorde476,52  
36Marianne SpellingHidoraVerdi478,12  
37Dominique GreeveGinton 579,25  
38Roos Van den HoekEsperadoChocoprince870,49  
39Bart Van OoyenCocaine ZCanabis Z872,35  
40Delphine KlopperJumping JollyVancouver875,16  
41Marlissa Van NijhuisZanara--892,64  
42Marlou BruilEsalomaMr. Blue1379,72  
xStefan Van VeldhuizenIntelligent VEl SalvadorUit11   
 Tess Van DaatselaarIcemanZirocco BlueUit1   
 Carolien KoopsLasupraLandcapitolUit1   
 Lara BredewoudHumonia b.Quality Time    
 Lara BredewoudIdaho utpiaClinton    
 Anoek Van der PluijmI-StarBig Star    
 Lara BredewoudIprèsCrespo VDL    
 Jurgen StenfertGattuso     
 Wianda Van Manen (HC)Grain powerBrainpower076,59  
 Angela Van Daatselaar (HC)Grey riverNumero Uno180,55  
 Wianda Van Manen (HC)DorusUkato285,54  
 Dennis Van den Brink (HC)I AMEtoulon491,06  
 Daniëlle Van Houten (HC)DAH'S Cormac ZCaretano Z684,48  
 *Bart Van Ooyen (HC)PicantoBijou BE    

Vrijdag Klasse M Klassiek op tijd met barrage


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)