Lijst gemaakt op: 27-02-2020 20:54:35

Donderdag Klasse L Progressief direct op tijd

Datum: 27-02-2020
Aanvang: 00:00

Jury: Hoekstra, C.
Jury: Oosterink, L.H.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de

L/P (27 combinaties gestart en nog 8 te gaan)
RangRuiterPaardVaderVerenigingptn1tijd1
1Niels BrussenSmokeyDiaradoHofruiters, RV.4448,8
2Francisca MostertEdzardUstinovRZN, RV.4450,77
3Henrik WorstKaitlynnExtaseLaak, RV. De4451,95
4Ankie De LeeuwJesse BrillanteTangelo Van De ZuuthoeveVoornruiters, RV. De4453,36
5Niels BrussenAgrio’s WiltfangWilfredHofruiters, RV.4453,39
6Niels BrussenPhoenix vd rollebeekThunder Van De ZuuthoeveHofruiters, RV.4456,27
7Niels BrussenAgrio's Will do itWilfredHofruiters, RV.4456,81
 
8Jonneke ScholtenEasy de BeaufourDiamant De SemillyNeuderuiters, RV.4457,7
9Lily Van der KnaapQuidam de BagneuxCaresinoNeuderuiters, RV.4461,18
10Imke FrankenaO'JeeToulonBarneveld e.o., RV. RSV.4461,94
11Nikki KlijnLe MercierLembergerSRJV. Groenendaal, RV.3954,7
12Lisanne MoesbergenGazelleAstrelloSchalm, HC. De3954,96
13Steven Van RoekelJorinettaUp To DateVoorwaarts, RV.3957,59
14Kate WitjesPhin Chin's WorldPhin PhinWaalruiters, RV. De3750,18
15Luca GuitinkCooley KodachromeLissaro v.d.HelleRandmeerruiters, RV. De3656,42
16Larissa KleijnHiltonUntouched SCannenburgh, RV. HV. De3681,53
17Emma Van GeresteijnJochie BvGDurango VDLVoorwaarts, RV.3464,9
18Carolina MoesbergenFincentAmadeusSchalm, HC. De3272,57
19Marinka KeusMIK's Klemens van Orchid'sKanshebberVeluws Ros, PC. Het2979,69
20Emma Van GeresteijnJaganita BvGTorneschVoorwaarts, RV.2688,57
21Imke FrankenaJ.UmoniaCanabisBarneveld e.o., RV. RSV.2372,25
22Lotte PutterDar-Um ZDariusSRJV. Groenendaal, RV.2081,03
23Sanne BreunissenGrette BDQualityKasteelruiters, RV.1249,2
24Dhidey HulshofDon FhiliphJumpilot (ex Jumper)Voorwaarts, RV.047,34
xMax Van de PollKalho De LisKannan X-6261 SbsRandmeerruiters, RV. DeUit12 
 Melony Van ManenJackCarreraValouwe, RV.Vrijw 
 Kees Van de GeestRatinaReflectorGouden Adelaar, RV. DeVrijw 
 Danny WillemsDestinyIndouglas Van Het BevrijdthofEendracht, RV.  
 Danny WillemsZahraZavall VdlEendracht, RV.  
 Lourenco MonneeAnanasAsca ZRandmeerruiters, RV. De  
 Willemijn Van de BuntGracelavsca FortunaZambesiNeuderuiters, RV.  
 Puck Van den DeijsselDarwin ZDariusNeuderuiters, RV.  
 Carmen HoltslagKate Van De SuyderseeZambesiFlevoruiters, RV.  
 Danny WillemsFlorenceUltimoEendracht, RV.  
 Angela Frederiks (HC)Donner Alvernase R.J.V., RV.  

Donderdag Klasse L Progressief direct op tijd


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)