Programma

Jumping indoor Nijkerk 2019 zal plaatsvinden op 26 februari t/m 29 februari 2020.

 

Meer informatie op www.jumpingindoor-nijkerk.nl

 

Inschrijving via mijnknhs
LET OP: DIT ZIJN RICHTTIJDEN en zullen zeer waarschijnlijk nog wijzigen.

 

Woensdag 26 februari 2020

 

10:00 uur Klasse L 1e parcours
Rubriek 1

Klasse L Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage

Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.
Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= €40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=

Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

13:30 uur Klasse L 2e parcours
Rubriek 1a

Aanvang springen 2de parcours groep 1 klasse L aansluitend aan rubriek 1
Klasse L Progressief direct op tijd – art. 269
Niet voor puntenregistratie

Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= €40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

15:30 uur Klasse BB oefenrubriek
Klasse BB 80cm – Rijstijl zonder barrage – art. 280 lid 5a
Prijzen: Geen
Niet voor puntenregistratie

 

 

17:00 uur Klasse B 1e Parcours
Rubriek 2

Aanvang springen 1ste parcours groep 1 klasse B.

Klasse B Progressief direct op tijd – art. 269

Niet voor puntenregistratie
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

20:30 uur Klasse B 2e Parcours
Rubriek 2a

Klasse B Rijstijlparcours met barrage – art. 280 lid 5a
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

Donderdag 27 februari 2020

 

09:30 uur Klasse BB oefenrubriek
Klasse BB 80cm – Rijstijl zonder barrage – art. 280 lid 5a

Prijzen: Geen

Niet voor puntenregistratie

 

 

11:30 Klasse B 1e parcours
Rubriek 3

Klasse B Progressief direct op tijd – art. 269

Niet voor puntenregistratie
Deelnemers starten in programmavolgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

15:00 Klasse B 2e parcours
Rubriek 3a

Aansluitend aan het 1ste parcours volgt het 2de parcours voor
Klasse B Progressief direct op tijd – art. 269
Deelnemers starten in programmavolgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

17:00 Klasse L 1e parcours
Rubriek 4

Aanvang springen 1ste parcours groep 2 klasse L
Klasse L Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programmavolgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

20:30 Klasse L 2e parcours
Rubriek 4a

Aansluitend aan het 1ste parcours volgt het 2de parcours voor groep 2 klasse L.
Klasse L Progressief direct op tijd – art. 269
Deelnemers starten in programmavolgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,= € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

Vrijdag 28 februari 2020

 

10:00 uur Klasse M 1e parcours
Rubriek 5

Aanvang springen eerste parcours groep 1 klasse M.
Klasse M Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 100,= € 80,=, € 60,=, € 40,= € 30,=en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

12:30 uur Klasse M 2e parcours
Rubriek 5a

Aansluitend aan het 1ste parcours volgt het 2de parcours voor groep 1 klasse M.
Klasse M Progressief direct op tijd – art. 269
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 100,= € 80,=, € 60,=, € 40,= € 30,=en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden

 

 

14:30 uur Klasse Z 1 parcours
Rubriek 6

Aanvang springen eerste parcours groep 2 klasse Z.
Klasse Z Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programma volgorde.

Prijzen: € 100,= € 80,=, € 60,=, € 40,= € 30,=en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden

 

 

17:30 uur Klasse ZZ 1 parcours
Rubriek 7

Aanvang springen eerste parcours klasse ZZ.
Klasse ZZ Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programma volgorde.

Prijzen: € 100,= € 80,=, € 60,=, € 40,= € 30,=en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden

 

 

19:30 uur Klasse 1.40m 1 parcours met barrage achteraf
Rubriek 8

Klasse 1.40m Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programma volgorde.

Prijzen: €1000,=, €500,=, €250,= € 100,= € 50,= en volgprijzen van €25,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

21:00 uur Finale Klasse Z en ZZ
Rubriek 11

Klassiek parcours met barrage, art. 238.2b
Alle finalisten starten met een schone lei.

Prijzen: €175.00, €150.00, € 125.00, €100.00, € 75.00, € 50.00 en evt. volgprijzen van €25.00.

 

 

 

RUITERSFEEST

 

 

Zaterdag 29 februari 2020

 

10:00 uur Klasse L 1e parcours
Rubriek 9 Aanvang springen eerste parcours groep 3 klasse L.
Klasse L Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,=, € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

12:00 uur klasse L 2e parcours
Rubriek 9a

Aansluitend aan het 1ste parcours volgt het 2de parcours voor groep 3 klasse L.
Klasse L Progressief direct op tijd – art. 269
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,=, € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden

 

 

13:30 uur Klasse M 1e parcours
Rubriek 10

Aanvang springen eerste parcours groep 2 klasse M.
Klasse M Klassiek op tijd – art. 238.2.b met barrage
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,=, € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

16:00 uur Klasse M 2e parcours
Rubriek 10a

Aansluitend aan het 1ste parcours volgt het 2de parcours voor groep 2 klasse M.
Klasse M Progressief direct op tijd – art. 269

Niet voor puntenregistratie
Deelnemers starten in programma volgorde, voor beide parcoursen geldt dezelfde startvolgorde.

Prijzen: € 75,=, € 60,=, € 50,= € 40,=, € 30,= en volgprijzen van € 20,=
Prijsuitreiking zal aansluitend plaatsvinden.

 

 

Pauze na de klasse M t/m de start finales!

 

 

18:00 uur Finale Klasse M
Rubriek 12

Klassiek parcours met barrage, art. 238.2b
Alle finalisten starten met een schone lei.
Men mag met maximaal 1 paard in de finale klasse M starten.

Prijzen: € 150.00, €125.00, €100.00, €75.00, €50.00 en evt. volgprijzen van €25.00.

 

 

19:30 uur Finale Klasse L
Rubriek 13

Aanvang aansluitend aan rubriek 12
Klassiek parcours met barrage, art. 238.2b
Alle finalisten starten met een schone lei.
Men mag met maximaal 1 paard in de finale klasse L starten.

Prijzen: €125.00, €100.00, €80.00, €60.00 €40.00 en volgprijzen van €20.00.

 

 

21:30 uur Finale Klasse B
Rubriek 14

Aanvang aansluitend aan rubriek 13
Klassiek parcours met barrage, art. 238.2b
Alle finalisten starten met een schone lei.
Men mag met maximaal 1 paard in de finale klasse L starten.

Prijzen: €125.00, €100.00, €80.00, €60.00 €40.00 en volgprijzen van €20.00.

 

 

RUITERSFEEST

 

Aansluitend aan ieder parcours is de prijsuitreiking te paard!

Verenigingen

Bord Sponsoren